Asansör Bakımı

Asansör Bakımı

Asansör Bakımı

Asansörlerinize güvenle kullanabilmeniz için kurumsal asansör bakım hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Hakkında Merak Edilenler


Bakımları düzenli olarak yapılmasına rağmen asansörümüz sürekli olarak arıza veriyor. Bunun sebebi ne olabilir?

İyi günler, asansörünüzün bakımları yapılmış olsaydı böyle bir sorunla kesinlikle karşılaşmazdınız. Maalesefpiyasada pek çok art niyetli insan bulunuyor. Kaliteli bir hizmet alarak bir daha arıza gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız lütfen bizlere ulaşın.

Asansör bakımını yaptırmayan bir yöneticiye ne gibi yaptırımlar uygulanabilir?

İyi günler, ilk olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Asansör bakımı, kanunen zaruri kılınan bir durumdur. O yüzden, asansörlerden sorumlu olan hiç kimse bu işlemi yapmamazlık edemez. Yöneticinizi şikayet edeceğiniz yerler hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizlere ulaşın.

Asansör bakımını kendimiz yapabilir miyiz?

Merhaba, asansör bakım işlemi her ne kadar kolay bir şeymiş gibi görünüyor olsa da oldukça derin bilgi ve tecrübe isteyen bir hizmettir. Asansörün teknik bölümüyle hiç ilgilenmemiş olan insanların uzun uğraşlar sonucunda bile öğrenemeyeceği şeyleri tecrübeli bir usta bir bakışta çözebilir.

Asansör bakımının doğru bir şekilde yapıldığından nasıl emin olabiliriz?

İyi günler, maalesef piyasada pek çok art niyetli kişi bulunuyor ve bunların yapmış olduğu işler herkesi şüpheye düşürüyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için lütfen bizlere ulaşın. Piyasada alabileceğiniz en iyi hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Asansör bakım işlemleri ne kadarda bir yapılmalı?

Merhaba, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Asansör bakım hizmeti her ay bir kere alınması gereken çok ciddi bir hizmettir. Bu işlem sayesinde asansörünüzde meydana gelebilecek her türlü sorunları önceden fark ederek önlem almak mümkün olmaktadır.

HİZMET AŞAMALARI

Hizmet Hakkında Açıklama


Asansörler, insanlar tarafından oldukça uzun süredir kullanılan bir vasıta aracıdır. Genellikle insan trafiğinin oldukça yoğun olduğuyerlerde kullanılıyor olsa da artık günümüz dünyasında özel mülklerimizde de asansörleri kullanıyoruz. Bu araçlar, insanların bir kattan ötekine daha rahat bir şekilde inip-çıkmaları için tasarlanmış ve oldukça kullanışlı makinelerdir. Her bir amaç için ayrı olarak üretilen asansörler yaygın olarak insan taşımacılığı için kullanılıyor olsa da özellikle iş merkezlerinde oldukça ağır olan yükleri taşıma amacıyla da kullanılırlar.

İnsanların gündelik işlerini daha rahat bir şekilde görebilmeleri ya da bir noktadan öbürüne daha hızlı bir şekilde giderek zamandan tasarruf etmeleri için üretilmekte olan bu araçlara günde milyonlarca insan biniyor. Bu insanlar, asansörün kapısından adımlarını attıktan itibaren hayatlarını bu araçlara emanet etmiş oluyorlar.

Her teknolojik alet gibi asansörlerde de ana amaç insanların yaşamlarını güvenli yoldan kolaylaştırmaktır. Bu kolaylık eğer ki güvenli bir yolla gelmiyorsa insanlar bu aracı kullanmak istemezler. Lambası bir yanıp sönen, içerisi yanık elektrik kablosu kokan bir asansörün kapısını açtığınızı düşünün. Hiç kimse böyle bir asansöre binerek can güvenliğini riske atmak istemez. Bundan dolayı asansörlerin belirli aralıklarla bakımları yapılarak, insanlara güvenli bir alan oluşturmak gerekir.

 

ASANSÖR BAKIMININ ÖNEMİ

 

Her arıza, yukarıda söylemiş olduğunuz gibi çıplak gözle görülüp anında göze batmaz. Asansörün iç aksamları arasında meydana gelen bir sorunun, çıplak gözle görülebilmesi için epey bir zaman geçmesi gerekir. Eğer bu zaman geçene kadar asansörü kullanan insanların başına hiçbir şey gelmemişse bu durumu ancak şans faktörüyle açıklamak mümkündür. Fakat herkes tarafından bilinen bir gerçeği de hatırlatmamız gerekiyor: Bilim ve teknoloji dünyasında asla şansa yer yoktur.

Asansörlerinizi emniyetli ve konforlu bir şekilde kullanıp herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız muhakkak belirli aralıklarla aracın bakımını yapmalı ve bu bakımları özenle kontrol etmeniz gerekiyor. Bir asansöre gelişi güzel bir şekilde bakım vermek o asansörle hiç ilgilenmemekten daha kötü bir şeydir. Zira bir asansörle üstün körü ilgilendiğiniz zaman var olan sorunu farkında olmadan daha da büyütebilir ve başınıza çok büyük belalar açabilirsiniz. Bu konuda muhakkak alanında uzman olan ve yıllara dayanan bir tecrübe birikimine sahip usta ellerden hizmet almanızda yarar var. Asansöre bakım hizmeti alarak yalnızca kendinizin değil asansörünüzü kullanan herkesin can güvenliğini garanti altına alırsınız. Bizler Çoruh Asansör olarak oldukça uzun bir süredir asansörlerle ilgili alabileceğiniz her türlü hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Eğer sizler de alanında uzman ve yetkin olan kadromuzdan hizmet almak ve asansörlerinizi gönül rahatlığıyla kullanmak istiyorsanız lütfen sitimizimiletişim bölümü üzerinden bizlere ulaşın. Siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.