Asansör Onarımı

Asansör Onarımı

Asansör Onarımı

Arızalı asansörlerinizi uzman ekibimiz ile doğru arıza tespiti gerçekleştirip asansör onarım hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Hakkında Merak Edilenler


İyi günler, asansörümüzün lambası bir yanıp bir sönüyor. Bu durum özellikle çocuklarımızı çok korkutuyor. Bu durumun nedeni ne olabilir?

Merhaba, asansörünüzün iç aksamlarında bir sorun meydana gelmiş olabileceği gibi sadece lambanız bozulmuş da olabilir. Sorunu tam olarak tespit edebilmemiz için lütfen bizlere ulaşın.

Merhaba, yeni taşındığımız binadaki asansör, binaya monte edildiğinden beri hiç kontrolden geçmemiş. Bu yüzden bir sorun olup olmadığını anlayabilmemiz için ne yapmamız gerekiyor?

İyi günler, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Asansörünüzü kontrol ettirmek için illaki bir sorun olmasına gerek yoktur. Zaten kontrol işleminin amacı çıkabilecek problemleri önceden tespit ederek erken önlem almaktır.

Merhabalar, bir asansörün gözle görülmeyen bir yerinde arıza olduğunu nasıl anlayabiliriz?

İyi günler, asansörünüzde bir sorun olduğunu anlamanız için illaki ciddi bir sorunla karşılaşmanıza gerek yoktur. Büyük sorunlar, ufak ufak başlayıp daha sonradan büyürler. Bu yüzden düzenli kontrollerinizi uzman bir ekibe yaptırmanız gerekiyor.

Merhaba, asansör onarımı kaç ayda bir yapılmalı?

İyi günler, asansör onarım hizmetleri bir arıza meydana geldiği zaman verilmektedir. Asansörünüzde bir sorun meydana gelmediği sürece almanız gerekmez fakat düzenli olarak kontrollerinizi yaptırarak asansörünüzde meydana gelebilecek herhangi bir sorunu önceden tespit edebilir, önleminizi alabilirsiniz.

Asansörümüz artık eskisi gibi çalışmıyor. Bazı komşular asansöre bindiklerinde yanık kablo kokusu aldıklarını söylüyorlar. Bu durum hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Asansörün pek çok farklı aksamı bulunduğu için sorunun ne olduğuyla ilgili kesin bir karara varmadan önce asansörü görmemiz gerekiyor. Bu yüzden lütfen sitemizin iletişim bölümü üzerinden bizlere ulaşın.

HİZMET AŞAMALARI

Hizmet Hakkında Açıklama


Asansörler, oldukça eski tarihlerden bu yana insanların hayatlarını kolaylaştırma amacıyla kullanılan araçlardır. Günümüzde kullanılan asansörleri ilk çıkanlarla kıyasladığımızda arada çok büyük farklar olduğunu görmek hiç de zor olmayacaktır. Asansörlerin, teknolojinin gelişmesiyle birlikte her geçen gün gelişip değişmesi ve ilk baştakinden çok daha farklı bir hal alması bu araçların insanlar için ne kadar da önemli olduğunu ortaya koyuyor. Bugün, dünya üzerinde milyarlarca insan her gün asansörlere binip bu aracın kendilerine sağlamış olduğu kolaylıklardan faydalanıyorlar.

Asansörlerin bu kadar çok rağbet görmesinin ve yıl kaç olursa olsun sürekli popüler olmasının başında bu araçların insanlar için önemli olmasının yanı sıra zaruri olduğunun da bir göstergesidir. Zira bizler, her gün bu araçlara binerek yüzlerce basamak çıkmaktan kurtuluyor ve birkaç dakika içerisinde pek çok kat çıkabiliyoruz. Hız çağı olan dönemimizde önemi git gide artan asansörlerin belirli bir prensip ve düzen içerisinde üretilmeleri gerektiğindeyse maalesef oldukça kötü bir şekilde sonlanan asansör kazalarından öğrenmiş bulunuyoruz.

Asansörler ilk ortaya çıktıkları zaman yalnızca ağır işlerde çalışan insanların, yüklerini oldukça kolay bir şekilde taşımaları amacıyla üretilmekteydi. Fakat zaman geliştikçe ve insanlar müstakil evlere sığmayıp yüksek katlı binalar yapmaya başlayınca bu araç, bir kattan ötekine daha hızlı bir şekilde gidebilmek için de kullanılmaya başlandı.

 

ONARIM İŞLEMLERİNİN ÖNEMİ

 

Asansör gibi araçları diğer teknolojik araçlardan ayıran en önemli şey bu araçların güvenilir ve oldukça konforlu olmasından kaynaklanır. Tarih boyunca pek çok teknolojik alet ara geçiş materyali olarak var olduktan sonra tarihin tozlu raflarında kaybolmuştur. Bu araçların oldukça uzun yıllardır boyunca gelişip değişerek fakat kullanım amacından sapmadan sürekli olarak tercih edilmesinin nedeni, yukarıda da söylemiş olduğumuz gibi güvenilir olmasından kaynaklanır. Bu emniyetli ortamı sağlayabilmek ve asansöre binen insanların can güvenliğini garanti altına almak için yapılması gereken bir çok işlemden biri olan asansör onarım hizmeti oldukça önemlidir.

Asansörün bazı aksamları, zamana bağlı olarak bozulup aksamaya ve eskisi gibi çalışmamaya başlar. Bu durumun sonucunda asansörler artık eskisi kadar güvenilir olmadıkları gibi insanlar için tehlike oluşturmaya başlar. Bizler de Çoruh Asansör olarak siz değerli müşterilerimize piyasa üzerinde alabileceğiniz en iyi asansör onarım hizmetini sunuyoruz. Eğer sizler de vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız lütfen bizlere ulaşın. Sitemizin iletişim bölümü üzerinden ulaşacağınız arkadaşlarımıza, aklınızda yer alan tüm soruları sorabilir ve fiyat başta olmak üzere tüm konular hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim kurmak, bir problemin yarısını çözmeye eş değerdir. Sizlere sunacağımız hizmet, insanların hayatlarını etkileyeceği için her bir arızaya farklı çözümler ürettiğimizi de söylememiz gerekiyor. Bu yüzden lütfen bizlere ulaşın.