Asansör Revizyonu

Asansör Revizyonu

Asansör Revizyonu

Revizyon ihtiyacı olan her marka ve model asansörlerinize kurumsal asansör revizyon hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Hakkında Merak Edilenler


Asansör revizyon işlemleri ne için yapılır?

İyi günler, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Asansörler belirli bir süre sonra kullanıma bağlı olarak aksamaya başlarlar. Revize işlemleri ile birlikte asansörün aksayan araçları bulunup değiştirildiği gibi asansörleri güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Asansör revize işlemleri için ayırmamız gereken bütçe tahmini olarak ne kadar olmalı?

Merhaba, her revize işleminde ortaya çıkan sorunlar birbirinden farklı olduğu için tam olarak bir rakam söylememiz maalesef mümkün değil. Tahmini olarak bile bir rakam vermemiz için öncelikle sizlerle konuşmamız gerekiyor. Lütfen bizlere ulaşın.

Asansör revizyonunu yaptırırken nelere dikkat etmek gerekir?

İyi günler, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Asansör revize işlemleri yaptırılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey bu işlemi yapan firmanın güvenilirliği ve tecrübesidir. Piyasada pek çok art niyetli insan bulunduğundan dolayı bu hizmeti alabileceğiniz en iyi yerde olduğunuzu söylememiz gerekiyor.

Revizyon işlemleri sırasında asansörü kullanabilir miyiz?

Merhaba, revizyon işlemleri devam ederken asansörünüzü kullanmanız pek de mümkün olmamaktadır. Fakat oldukça hızlı çalışan ekibimizle birlikte siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti veriyoruz. Lütfen sitemizin iletişim bölümü üzerinden bizlere ulaşın.

Asansör revizyon işlemleri hangi aralıklarla yapılmalı?

İyi günler, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En son ne zaman revize işlemini yaptığınız bu soruya sağlıklı bir cevap verebilmemiz için oldukça önemli. Fakat standart olarak bir tarih vermemiz gerekirse 3 ayda bir revizyon işlemleri yaptırmak, asansörü oldukça sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için önemlidir.

HİZMET AŞAMALARI

Hizmet Hakkında Açıklama


Zaman içinde artık yıpranıp eskiyerek görsel açıdan çirkin bir görüntü meydana getiren asansörler, binaların maddi değerlini kaybetmelerine sebep oldukları gibi aynı zamanda kullanım bakımından da tehlike meydana getirebilmektedir. Bizler de Çoruh Asansör olarak emniyet standartlarının arttırılmasıyla birlikte daha emniyetli bir kullanım için asansör revize hizmeti sunuyoruz.

Asansör revize işlemleri esnasında yeni ürünlerin piyasa içerisine sürülmesiyle birlikte daha güzel bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Yüksek bir seviyede enerji tasarrufu sağlayarak asansörün oldukça konforlu ve rahat bir şekilde çalışmasının amaçlandığı asansör revize işlemlerini yapmak için bir yer arıyor fakat bulamıyorsanız doğru yerde olduğunuzu söylememiz gerekiyor.

Değişmekte olan teknoloji gelişmelere uygun bir biçimde oldukça emniyeti, ekonomik, verimli ve estetik bakımdan kaliteli sistemlerle mevcut olan asansörler yenilenir. Her teknolojik alet gibi asansörler de ekonomik yaşam sürelerini zaman içerisinde tamamlarlar.

Kullanıma ek olarak mekanik aksamların belirli bir süre sonra yıpranarak sorunlara ve arızalara yol açtığını da eklememiz gerekiyor.

Asansör revize işlemleri ile birlikte bütün bu sorunlardan kurtulacağınız gibi aynı zamanda asansörlerinizi gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayacağınızı da söylememiz gerekiyor.,

Revize işlemleri ile beraber seyir konforu, bekleme süresi ve oldukça düşük arızalanma oranının yanı sıra enerjiden tasarruf etme garantisi de verilir.

Bizler için oldukça ehemmiyet taşıyan bina yapısı, kullanıcı istekleri ve beklentileri dikkate alınarak revize işlemleri yapılmaktadır.

 

ASANSÖR REVİZE İŞLEMLERİ

 

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi asansörler belirli bir süre sonra aksamaya ve eskisi gibi düzgün bir şekilde çalışmamaya başlar. Özellikle yük taşıma amacıyla kullanılan asansörler, insan asansörlerine nazaran daha sağlam bir şekilde yapılıyor olsa da kullanım hatasından dolayı revize işlemlerine ihtiyaç duyabilmektedir. Revizyon işlemleri bazı belirli prensipler izlenerek yapılmalı ve alanında uzman olan eller tarafından halledilmelidir. Aksi taktirde bir defada bitecek iş uzayarak defalarca yapılacak ve bu durum kesenize olumsuz bir şekilde geri dönecektir.

Eğer böyle bir durumla karşılaştıysanız ve bir çıkar yolunuz yoksa ya da böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız doğru yerde olduğunuzu söylememiz gerekiyor. Uzun yıllarını bu işe vererek adeta bu işin ustası olan ve hem deneyimli elleri hem de son teknolojiyi takip etmesiyle piyasada eşi benzeri bulunmayan kadromuzla birlikte sizlere destek veriyoruz. Pek çok firma yalnızca hizmet vermeden önce müşterilerle ilgilenir ve daha sonrasında çıkan sorunlarla pek ilgilenmez. Bizler, siz değerli müştekilerimizle yalnızca anlaşana kadar değil anlaşma yapıldıktan ve iş bittikten çok sonra da çalışıyor ve ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri veriyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alarak bakış açınızı genişletmek istiyorsanız lütfen bir an önce bizlere ulaşın ve hak etmiş olduğunuz hizmeti bir an önce almaya başlayın. En az saha kadromuz kadar profesyonel olan ekibimizle birlikte sizlere piyasada alabileceğiniz en iyi hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz. Lütfen bizlere ulaşın.